fbpx
TLO1

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE SĄ OBSŁUGIWANE INDYWIDUALNIE – PROSIMY O KONTAKT NA NUMER TELEFONU 516 488 998 LUB MAIL b.dzialo@wektor.org.pl

Kurs Open Water Diver PADI (OWD) (stopień podstawowy) jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym na świecie kursem dla początkujących nurków.
Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się uznawany na całym świecie wydany przez PADI certyfikat Open Water Diver PADI uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów.

Kurs obejmuje:

  • 12h zajęć teoretycznych;
  • 20h nurkowych zajęć praktycznych w basenie (5 treningów)
  • 12h nurkowych zajęć praktycznych na wodach otwartych (dwudniowe zajęcia)

Kurs Advanced Open Water Diver PADI (AOWD) dla profesjonalnych nurków posiadających certyfikat PADI OWD lub równorzędny. Poszerza uprawnienia do nurkowań na głębokość 30m oraz pozwala na zdobycie specjalizacji przydatnej w pracy jak i przy nurkowaniu rekreacyjnym.

Kurs obejmuje:

  • 10h zajęć teoretycznych
  • 25h nurkowych zajęć praktycznych na wodach otwartych (tj. 5×5 godzin zorganizowanych w ramach 5-ciu jednodniowych wyjazdów)

W tym specjalizacja:
– Nurkowanie głębokie
– Podwodna nawigacja
– Nurkowanie z łodzi
– Poszukiwanie i wydobywanie
– Nurkowanie wrakowe.

 

Pokrywamy wszystkie koszty związane ze szkoleniami, sprzętem, materiałami dydaktycznymi, badaniami lekarskimi, transportem na wody otwarte, zakwaterowaniem oraz egzaminem!

Z kursów może skorzystać każda osoba dorosła zamieszkała w woj. podkarpackim, w szczególności członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej, Państwowej Straży Pożarnej, WOPR, Policji oraz osoby zainteresowane wykorzystaniem uprawnień w pracy zawodowej.

Szczególnie zapraszamy Panie!

logo_www

Skip to content